O nas

O nas 2019-09-06T09:07:41+02:00

Szkoła Tańca Dance Mania ma na koncie wiele sukcesów turniejowych na arenie międzynarodowej i ogólnopolskiej, w występach grupowych jak i solo. W szkole tej odbywają się zajęcia zarówno dla najmłodszych, młodzieży, jak i osób dorosłych, prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorów, która bierze czynny udział w licznych warsztatach i obozach tanecznych wzbogacając tym swoje umiejętności i kwalifikację.

Od wielu lat współpracujemy z różnymi placówkami na terenie województwa Lubelskiego i nie tylko.

Należymy do Polskiego Związku Tańca (PZTan)

To, co najbardziej podkreślają tancerze Dance Manii, w szkole tej panuje wyjątkowo miła i rodzinna atmosfera, gdzie ciężka praca przeplata się z pozytywną energią.

Wszyscy tancerze naszej szkoły mają możliwość zaprezentowania się na scenie oraz brania udziału w festiwalach, przeglądach i turniejach tańca.

Mamy występy u boku takich gwiazd jak : Ofenbach, AronChupa, oraz z licznymi artystami podczas  eventu”POPArena 2019″

 Warto też wspomnieć o rożnych dodatkowych atrakcjach oferowanych przez DM, takich jak coroczne Mikołajki z prezentami, imprezy okolicznościowe tj. Andrzejki, choinka, bal karnawałowy, Dzień Dziecka, regularne warsztaty prowadzone przez instruktorów z całej Polski i obozy taneczne w kraju oraz za granicą. Wśród szerokiej gamy zajęć oferowanych przez Dance Manię wymienić można: Hip-Hop, New Age,  Fitness, Lady Styling.

         Właśnie dlatego Dance Mania czeka na każdego, chcącego rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z tańcem.