Mistrzostwa Europy w Macedonii

Minął dokładnie tydzień od powrotu naszej utalentowanej grupy tancerzy DM KIDS 1 z mistrzostw Europy, które odbyły się w Macedonii – IDO EUROPEAN HIP HOP, POPPING, HIP HOP BATTLE & BREAKING CHAMPIONSHIPS.

Udało nam się wyjechać, zdobyć nowe doświadczenie, przygodę, a także wyciągnąć wnioski i lekcje. Mieliśmy okazję rywalizować na parkiecie z najlepszymi tancerzami z całej Europy, co było dla naszych tancerzy niezwykle emocjonującym przeżyciem, które zostanie w naszej pamięci na całe życie.

Przedstawiamy finalistów oraz półfinalistów tegorocznych IDO EUROPEAN HIP HOP, POPPING, HIP HOP BATTLE & BREAKUNG CHAMPIONSHIPS Macedonii – grupa DM KIDS 1, mini kids do lat 12 na 25 grup z całej Europy osiągnęli już ogromny sukces otrzymując nominację na owe mistrzostwa, zostając vicemistrzami tegorocznych Mistrzostw Polski w Janowie Podlaskim, zwłaszcza, że był to debiut grupy w tak poważnych mistrzostwach. Wyjazdem tam tylko go przypieczętowali.

Mikołaj Ressel – finalista w kategorii solo HH 6 miejsce

Oliwia Piotrkowska – 32 miejsce na 188 solistów

Kinga Świderska – 102 miejsce na 188 solistów

Amelia Lis – 114 miejsce na 188 osób

Natalia Lipińska – 133 miejsce na 188 osób

Duety:

Michasia i Oliwka oraz Amelia i Oliwka – 33 miejsce na 89 duetów

Zuzia i Weronika – 40 miejsce na 89 duetów

Dzieciaki super, jesteśmy mega dumni, wspaniała praca, rewelacyjne występy. Brawo nasi trenerzy za włożoną pracę w grupę: Katarzyna Ząbrowicz, Patrycja Paździerska, Anna Chrzan zwłaszcza przez ostatni miesiąc Oliwia Opara, Katarzyna Sochal, Weronika Lecka.

Dziękujemy wspaniałym rodzicom za ogromne zaangażowanie, wiarę w nas, pomoc, motywację i czas.

A przede wszystkim dziękujemy naszym licznym sponsorom, partnerom, przyjaciołom – bez was nie byłby możliwy taki sukces, dziękujemy 🙂

A także wszystkim tym, którzy wsparli naszą zrzutkę, mocno przyczyniając się do wyjazdu naszych utalentowanych tancerzy i trzymali za nas kciuki, mocno kibicując 🙂

2023-06-16T21:28:31+02:00