Zajęcia open w grudniu

W grudniu czekają Was zajęcia z:

Marianna Rogowska – Tancerka zespołu East Side Crew, wraz z którym zdobyła liczne osiągnięcia. Między innymi: 1 miejsce na Mistrzostwach Polski i 2 miejsce na Mistrzostwach Świata IDO w kategorii miniformacja 16+. W 2018 wraz z zespołem dostała się do finału programu World of Dance Polska. Na prestiżowych, międzynarodowych zawodach World of Dance w Warszawie wraz z zespołem zdobyła 5 miejsce. Od 2017 roku Marianna jest instruktorem tańca w szkole East Side Dance Academy, gdzie prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Julia Marek – Instruktorka szkoły tańca Dance Mania. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako mały szkrab. Zdobywczyni wielu sukcesów na scenie tanecznej jako tancerz oraz choreograf i instruktor. Ciągle rozwija się poprzez uczestniczenie w warsztatach z topowymi tancerzami z Polski oraz zza granicy. Na zajęciach z nią będziecie czuli się swobodnie i rozwijali zarówno swój taniec, jak i pasję do niego. Ludzie, którzy uczestniczyli już w jej warsztatach z pewnością powiedzą, że jest pozytywnie zakręconą osobą!

Katarzyna Sochal – Instruktorka szkoły Tańca Dance Mania. Taniec towarzyszy jej od 7 roku życia. Prezentowała się na mistrzostwach Polski i Europy, w Polsce i za granicą. Głównie zajmuje się freestylem i hip hopem. Tancerze z jej choreografiami prezentują się na turniejach i mistrzostwach Polski. Od jakiegoś czasu jej zajawką stał się breaking i szkoli się w tym kierunku. Ponadto nie są jej obce style takie jak: locking, popping, capoeira, waacking, house. Na treningu nie lubi rutyny, dlatego za każdym razem stara się przekazywać coś nowego uczestnikom. Jej źródłem inspiracji są dzieciaki, które nieświadomie tworzą piękne rzeczy. Taniec jest dla niej nie tylko sportem, lecz sztuką, wizualizacją, kreatywnością, a przede wszystkim ma sprawiać radość.

06.12.2022r. – Mania

13.12.2022r. – Kasia

20.12.2022r. – Julka

Widzimy się w każdy wtorek o godzinie 19:30!

2022-11-26T09:42:06+01:00