Zajęcia open w listopadzie

W listopadzie czekają Was zajęcia z:

Olaf „Olfis” Siestrzykowski – street dancer z Polski (Lublin), specjalizujący się w poppingu. Zaczynał w 2004 roku od tańca towarzyskiego, potem od 2008 roku hip hop, a wreszcie w 2010 roku zaczął tańczyć popping i funk. Wyszkolony głównie przez ekipę Kontrabanda boogaloo, działający mocno w kraju oraz reprezentujący Polskę w różnych państwach Europy. Wielokrotnie stawał na podium, m.in. wraz z Patrycją „Pati” Winiarską wygrał 2 ostatnie edycję Letniego Konkursu Tańca w kategorii Funk 2 vs 2. Czerpie wiedzę od tancerzy światowej klasy, nie boi się wyzwań i ciężkiej pracy. Na co dzień spokojny, a w tańcu dynamiczny i nieprzewidywalny. Kocha swoich ludzi, kulturę hip hopu, boogaloo, podróże i odkrywanie świata.

Julia Marek – Instruktorka szkoły tańca Dance Mania. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako mały szkrab. Zdobywczyni wielu sukcesów na scenie tanecznej jako tancerz oraz choreograf i instruktor. Ciągle rozwija się poprzez uczestniczenie w warsztatach z topowymi tancerzami z Polski oraz zza granicy. Na zajęciach z nią będziecie czuli się swobodnie i rozwijali zarówno swój taniec, jak i pasję do niego. Ludzie, którzy uczestniczyli już w jej warsztatach z pewnością powiedzą, że jest pozytywnie zakręconą osobą!

Katarzyna Sochal – Instruktorka szkoły Tańca Dance Mania. Taniec towarzyszy jej od 7 roku życia. Prezentowała się na mistrzostwach Polski i Europy, w Polsce i za granicą. Głównie zajmuje się freestylem i hip hopem. Tancerze z jej choreografiami prezentują się na turniejach i mistrzostwach Polski. Od jakiegoś czasu jej zajawką stał się breaking i szkoli się w tym kierunku. Ponadto nie są jej obce style takie jak: locking, popping, capoeira, waacking, house. Na treningu nie lubi rutyny, dlatego za każdym razem stara się przekazywać coś nowego uczestnikom. Jej źródłem inspiracji są dzieciaki, które nieświadomie tworzą piękne rzeczy. Taniec jest dla niej nie tylko sportem, lecz sztuką, wizualizacją, kreatywnością, a przede wszystkim ma sprawiać radość.

08.11.2022r. – Olfis

15.11.2022r. – Julka

22.11.2022r. – Julka

29.11.2022r. – Kasia

Widzimy się w każdy wtorek o godzinie 19:30!

2022-11-06T20:44:55+01:00