BREAK DANCE W DM

BREAK DANCE W DM OD PAŹDZIERNIKA W KAŻDY PIĄTEK O GODZ. 16.00!!!

Poniżej kilka słów o jednym z dwóch instruktorów👇🏾👇🏾👇🏾
Konrad Kadezet Wyrębkiewicz- Bboy
Pochodzę ze Starachowic w woj. świętokrzyskim. W Lublinie studiuję dziennikarstwo. Dodatkowa wiedza w zakresie komunikacji społecznej ułatwia mi kontakty i wymianę informacji. Wśród wieloletniej aktywności w swoim otoczeniu oraz współpracy z ośrodkami kultury i młodzieżą, na moje doświadczenie składa się wiedza zdobywana na warsztatach tancecznych z bboyami reprezentującymi poziom krajowy jak i światowy, czyli m.in. tacy tancerze jak: Cetowy, Vasquez, Yarko, Greku, czy Machine. Zasadnicze kompetencje zdobyłem dzięki starciom w contestach tanecznych. Te odbywały się w kraju i za granicą. Organizowałem i prowadziłem kilkudniowe warsztaty taneczne. Współpracowałem też ze słowacką szkołą tańca „Dance Galaxy” (Rużomerok 2016).
Jestem bardzo wdzięczny, ale też czuję się zobowiązany wobec wszystkich, którzy obdarzyli mnie zaufaniem, posługując się moją wiedzą i niemal piętnastoletnim stażem.
Content zajęć:
Na prowadzonych przeze mnie zajęciach z breakingu zapoznam Was z niezbędnymi podstawami, ale i z dalszą perspektywą rozwoju tańca.
Dowiecie się:
– czym różni się flow od flavouru,
– czym dla bboys są attitude,
-jak wyraźnie formować osobisty message podczas tańca,
– co sprawia, że tancerz jest unikalny,
-jak otwierać się na nowe rozwiązania,
-gdzie sięgać po inspiracje,
-jak muzyka potrafi kreować ruch.
Jeśli podzielicie się ze mną swoimi tanecznymi celami, pomogę Wam w ich sprawnym osiągnięciu.
Do zobaczenia w Dance Manii, w piątki o 16.00!!!🔥🔥🔥eń będą prowadzone zapisy na zajęcia z akrobotyki, które rozpoczną się od Października. Zapisy prowadzi Pani Ania.

MINI FORMACJE
Od 4 do 15 września, podczas zajęć tanecznych w każdych grupach będą odbywały się castingi do Mini Formacji w kategoriach wiekowych:
7 – 11 lat
12 – 15 lat
15+
Wyniki zostaną wywieszone w szkole Dance Mania 18 września.
Dni i godziny zajęć zostaną ustalone po wyborze dzieci na zebraniu z rodzicami.

2017-09-30T15:25:17+02:00