Osiągnięcia

Osiągnięcia 2018-05-28T10:45:42+00:00

Formacja Dm 1 miejsce 3 pow 16 lat
Formacja Dm 2 miejsce 1 kat 12-15 lat
Minif dm mini 1 miejsce 2 kat 12 – 15 lat
Minif dm mini 2 miejsce 2 kat pow 16 lat 
Minif dm 2 mini 2 miejsce 1 kat 12-15 lat

Solo

Klasa E miejsce 1 Zuzanna P 12-13 lat
Klasa D miejsce 5 Nadia W
Miejsce 1 Nadia B do lat 11
Klasa D miejsce 3 Monika D
Miejsce 4 Alan N
Miejsce 6. Aleksandra K. 12-13 lat
14-15 lat klasa D Weronika L miejsce 4
Oliwia M – 5 miejsce
12-13 lat klasa C Kacper Palyska 1 miejsce
14-15 klasa C Aleksandra Dąbrowa – Karasinska 3 miejsce
Solo 16+ klasa S Patrycja P

Open

Do lat 11 Nadia B
Klasa 12-15 lat Kacper P – miejsce 5
Pow 16 lat Patrycja P 2miejsce
Julia Marek 4 m

Duety

E + D do lat 11 miejsce 2 Nadia B i Nadia W
E + D 12-13 lat miejsce 2 Monika D i Gabrysia M
Miejsce 1 Hanna S i Martyna S
Weronika +Kacper 1 miejsce 12- 15 lat klasa B +C
Julia L + Nikola W miejsce 5
Ola G+ Wiktoria M

Duety open do lat 11

5 miejsce Nadia W i Nadia B
12-15 lat 2 miejsce Weronika L + Kacper P
6 miejsce Nikola W + Julia L

16 plus 2 miejsce Wiktoria M i Ola G
1 miejsce Patrycja P i Julia M

1 miejsce formacja Dm 2 hh kat 12-15 lat
2 miejsce formacja Dm Kids 1 hh kat do lat 11
1 miejsce minif dm mini kids 1 kat hh do lat 11
1 miejsce minif dm 2 mini 1 hh kat 12-15 lat
2 miejsce minif dm 2 mini 2 hh kat 12-15 lat

Solo
1 miejsce Zuzanna Parafiniuk kat 12-15 lat hh klasa E
3 miejsce Natalia Gizik kat do lat 11 hh klasa E
2 miejsce Julia Krysa hh kat do lat 11 klasa E
2 miejsce Michał Klebukowski hh 12-15 lat klasa E
5 miejsce Aleksandra Keska hh do lat 11 klasa E
3 miejsce Rozalka Ślązak hh klasa D do lat 11
3 miejsce Monika Dulniak hh klasa E 12-15 lat
4 miejsce Nadia Białek hh klasa D do lat 11
4 miejsce Aleksandra Kolodziej hh 12-15 lat klasa E
6 miejsce Wiśniewska Julia hh 12-15 lat klasa E

7 miejsce Nadia Wozniak klasa open do lat 11

Duety
1 miejsce Rozalia Szlazak i Natalia Gzik do lat 11 klasa E hh

2 miejsce Zuzia Parafiniuk i Michał Klebukowski 12-15 lat klasa E- D
3 miejsce Martyna Sito i Hanna Senko 12-15 lat klasa E-D
4 miejsce Monika Dulniak i Gabrysia Misztal klasa E- D 12-15 lat

1 miejsce formacja Dm 1 kat. 12-15 lat
2 miejsce minif 12-15 lat
1 miejsce minif 16 plus
1 miejsce solo Kacper Palyska
1 miejsce duet Kacper Palyska oraz Weronika Lecka
1 miejsce Weronika Lecka
1 miejsce Aleksandra Dąbrowa – Karasinska
2 miejsce Julia Lis
2 miejsce Aleksandra Gzik
3 miejsce Nikola Witek
3 miejsce Patrycja Pazdzierska
7 miejsce Oliwia Milko

5 miejsce w kategorii formacje 12-15 lat hip hop

5 miejsce w kategorii mini formacje 12-15 lat

4 miejsce Kacpra i Weroniki w kategorii duo 12-15 lat

Naszym solistom udało sie wejść do ćwiercifinałów i półfinałów

Solo Klasa E 8-9 lat
1 miejsce- Nadia Białek
2 miejsce- Rozalia Szlązak
5 miejsce- Natalia Gzik

Solo Klasa E 10-11 lat
1 miejsce- Ola Kołodziej
2 miejsce- Monika Dulniak

Solo Klasa D 10-11 lat
1 miejsce- Alan Niedźwiedź
2 miejsce- Nadia Woźniak
4 miejsce- Tosia Twardowska

Duo Klasa E do 11 lat
1 miejsce- Ola Strużek i Michał Kłębukowski
2 miejsce- Nadia Białek i Nadia Woźniak
3 miejsce- Hania Seńko i Martyna Sito
4 miejsce- Monika Dulniak i Gabrysia Misztal
5 miejsce- Tosia Twardowska i Alan Nieźwiedź
6 miejsce- Rozalia Szlązak i Natalia Gzik

Formacja do lat 11
1 miejsce- DM 2

Mini Formacja do lat 11- 2 liga:
1 miejsce- DM MINI 1 oraz DM MINI 3

Mini Formacja do lat 11- 1 liga:
1 miejsce- DM MINI 2

MISTRZOSTWA OPEN

Formacja do lat 11
1 miejsce- DM 2
Mini Formacja do lat 11
2 miejsce- DM MINI 2
3 miejsce- DM MINI 3
4 miejsce- DM MINI 1

Solo 7-8 lat :
1 miejsce- Natalia Gzik
2 miejsce- Kuba Szymański
3 miejsce- Julia Krysa

Duety 7-11 lat :
1 miejsce- Rozalia Szlązak i Natalia Gzik
2 miejsce- Antoni Diemaniuk i Kuba Szymański
3 miejsce- Ola Kęska i Julia Krysa

Formacja do lat 6 :
1 miejsce- Dance Maniaki 2

Formacja 7-9 lat :
1 miejsce- Dance Maniaki 1
Wyróżnienie- DM 3

Formacja 11-14 lat :
2 miejsce- DM 4

formacje:
– Dance Maniaki 1 miejsce
– Dm KIDS 1 miejsce 1
– DM 2 miejsce 1

miniforamcje:
– minif DM KIDS 1 miejsce 1
– minif DM KIDS 2 miejsce 2

soliści:
kategoria wiekowa do lat 11 solo hip hop dziewczęta
– Antonina Twardowska – 2 miejsce
solo chłopcy
– Michał Kłębukowski 1 miejsce
– Alan Niedzwiedz 4 miejsce
– Mateusz Kępa 5 miejsce

solo hip-hop 12-15 lat dziewczęta
– Ola Dąbrowa-Karasińska miejsce 2

solo chłopcy
– Kacper Pałyska 2 miejsce

duety hip-hop do 11 lat

– Michał Kłębukowski i Ola Strużek 1 miejsce
– Hanna Seńko i Sito Martyna 2 miejsce

duety hip-hop 12-15 lat

– Kacper Pałyska i Oliwia Milko -2 miejsce

17.11.2016
1 miejsce Formacja Dm 1 kat.12-15 lat
1 miejsce minif. Maniacs Team 12-15 lat
1 miejsce minif. Maniacs Sguad 12-15 lat
1 miejsce duet Aleksandra i Agnieszka Grzelak
1 miejsce Solo Patrycja Pazdzierska 16 plus
2 miejsce Wnessa Mirzoyan solo 12-15 lat
3 miejsce duet Wiktoria Mazurkiewicz i Oliwia Rogala
3 miejsce solo Weronika Lecka do lat 11
4 miejsce solo Aleksandra Grzelak 15-15 lat
4 miejsce duet Paulina Tylec i Paulina Cereszko 12-15 lat
4 miejsce solo Kacper Karpiński do lat 11
4 miejsce solo Oliwia Rogala 12-15 lat
5 miejsce solo Julia Lis do lat 11

18.11
4 miejsce Formacja Dm1
4 miejsce minif. Maniasc Sguad
4 miejsce Kacper Karpiński solo do lat 11
4 miejsce Aleksandra Grzelak i Agnieszka Grzelak duet 12-15 lat
6 miejsce solo 12-15 lat Wanessa Mirozyoan
5 miejsce Patrycja Paździerska solo 16 plus

Grupa DM1:

FORMACJA Ekstraliga 12-15 – 1 miejsce

MINIFORMACJE:
– Mini1 12-15 – 2 miejsce
– Mini2 12-15 – 2 miejsce
– MIni3 12-15 – 2 miejsce

SOLO:
– Wanessa Mirzoyan kl. C 12-13 – 1 miejsce
– Oliwia Rogala kl. C 14-15 – 1 miejsce
– Aleksandra Grzelak kl. B 14-15 – 1 miejsce
– Nikola Owczarewicz kl. D 14-15 – 2 miejsce
– Nikola Witek kl. C 12-13 – 4 miejsce
– Kacper Karpiński kl. C 10-11 – 4 miejsce
– Wiktoria Mazurkiewicz kl. B 14-15 – 5 miejsce
– Aleksandra Gzik kl. E 12-13 – 6 miejsce

DUETY:
– Aleksandra i Agnieszka Grzelak kl. B+C 12-15 – 1 miejsce
– Nikola Witek i Wanessa Mirzoyan kl. B+C 12-15 – 2 miejsce
– Paulina Cereszko i Paulina Tylec kl. B+C 12-15 – 3 miejsce

Grupa DM2:

FORMACJA Ekstraliga 12-15 – 1 miejsce

SOLO:
– Aleksandra Dąbrowa kl. E 12-13 – 1 miejsce
– Kacper Pałyska kl. E 10-11 – 4 miejsce
– Michał Kłębukowski kl. E 10-11 – 6 miejsce
– Alan Niedźwiedź kl. E 10-11 – 7 miejsce

DUETY:
– Michal Kłębukowski i Aleksandra Strużek kl. E+D 10-11 – 1 miejsce
– Julia Strużek i Oliwia Rycek kl. E+D 12-13 – 2 miejsce
– Oliwia Milko i Agata Remiś kl. E+D 12-13 – 4 miejsce

Grupa DM Kids:

FORMACJA kat. do lat 11- 1 miejsce

SOLO:
– Nadia Woźniak kl. E 10-11 – 1 miejsce

I DZIEŃ:
– Wicemistrzowie w kat. miniform. do 11lat
– Wicemistrzowie w kat. miniform 12-15lat
– Mistrzowie w kat. miniform. +16lat
– Mistrzowie w kat. form. 12-15lat
– Mistrzowie w kat. form. +16 lat

– Nikola Witek miejsce 3 kat. Do 11 lat
– Ola Grzelak miejsce 1 kat. 14-15 lat
– Patrycja Paździerska miejsce 2 kat. 12-15 lat
– Ada Kusyk miejsce 1 kat. +16 lat
– Konrad Wolski miejsce 3 kat. +16 lat
– Nikola Witek i Wanessa Mirzoyan miejsce 2 kat. duet do lat 11
– Ola Grzelak i Agnieszka Grzelak miejsce 4 kat. duet 12-15 lat

II DZIEŃ
– Wicemistrzowie w kat. miniform. +16lat
– Wicemistrzowie w kat. form. do 11lat
– 3 miejsce w kat. form. 12-15lat

– Jarek Siegieda miejsce 7 kat. +16 lat
– Kacper Karpiński miejsce 4 kat. do lat 11
– Ola Grzelak i Agnieszka Grzelak miejsce 7 kat. duet 12-15 lat
– Nikola Witek i Wanessa Mirzoyan miejsce 7 kat. duet do lat 11
– Patrycja Paździerska miejsce 9 kat. 12-15 lat
– Miniform. dzieci kat. do lat 11 miejsce 5
– Ola Grzelak miejsce 8 kat. 12-15 lat

2 miejsce DM1 kategoria wiekowa SHOW DANCE do lat 13
WYRÓŻNIENIE DM CREW kategoria wiekowa SHOW DANCE pow.13 lat
1 miejsce MINIFORMACJA LUZIK 1 HIP HOP kat. wiekowa do lat 11
1 miejsce MINIFORMACJA LUZIK 3 HIP HOP kat. wiekowa do lat 11
2 miejsce MINIFORACJA LUZ 2 HIP HOP kat. wiekowa 12-15 lat
3 miejsce DM1 HIP HOP kat. wiekowa do lat 11
3 miejsce MINIFORMACJA LUZIK 2 HIP HOP kat. wiekowa do lat 11
2 miejsce WANESSA MIRZYOAN HIP HOP kat. wiekowa do lat 8
WYRÓŻNIENIE KUBA KABALA i KACPER KAPIŃSKI HIP HOP kat. wiekowa do lat 8
3 miejsce NIKOLA OWCZAREWICZ HIP HOP kat. wiekowa 9-11 lat
WYRÓŻNIENIE ZA OSOBOWOSC SCENICZNĄ ŻANETA BRZOZOWSKA HIP HOP kat. wiekowa 12-15 lat
1 miejsce ULA MUSIEDLAK I WIKTORIA MAŁEK HIP HOP kat. wiekowa 8-11 lat
1 miejsce KACPER KARPIŃSKI I JULIA RADZIKOWSKA HIP HOP kat. wiekowa 8-11 lat
2 miejsce JUSTYNA WIĘCŁAW I NIKOLA WITEK HIP HOP kat. wiekowa 8-11 lat
3 miejsce OLA I AGNIESZKA GRZELAK HIP HOP kat. wiekowa 8-11 lat
3 miejsce KUBA KABALA I BLANKA BRZUSKA HIP HOP kat. wiekowa 8-11 lat

WYRÓŻNIENIA kat. wiekowa 12-15 lat HIP HOP
KASIA WYSOCKA I KLAUDIA ZIĘTEK
OLA RENAU I WIKTORIA CIOSEK

1 miejsce DANCE MANIAKI kategoria do lat 6
1 miejsce DM1 HIP HOP kat. wiekowa do lat 11
2 miejsce DM2 HIP HOP kat. wiekowa do lat 11
1 miejsce DM CREW HIP HOP kat.wiekowa pow.15 lat

Kat. hip hop solo dzieci:
2 miejsce- Wanessa Mirzoyan
3 miejsce-Wiktoria Małek

Kat.hip-hop solo juniorzy:
2 miejsce-Patrycja Paździerska

Kat.hip-hop solo pow. lat 15:
2 miejsce-Gosia Tomankiewicz
3 miejsce-Kinga Budek

Kat.duety dzieci:
1 miejsce-Wiktoria Malek, Ula Musiedlak
2 miejsce-Justyna Więcław, Nikola Witek
3 miejsce Julka Radzikowska i Kacper Karpiński

Kat. duety juniorzy:
2 miejsce MAŁGORZATA TOMANKIEWICZ I KINGA BUDEK

1 miejsce MINIFORMACJA LUZIK 1 kat.wiekowa HIP HOP 8-11 lat
3 miejsce MINIFORMACJA LUZIK 3 kat.wiekowa HIP HOP 8-11 lat
1 miejsce MINIFORMACJA LUZ 1 kat. wiekowa HIP HOP 12-15 lat

1 miejsce KUBA KABALA SOLO HIP HOP do lat 8

1 miejsce WANESSA MIRZOYAN SOLO HIP HOP do lat 8

3 miejsce NIKOLA WITEK SOLO HIP HOP do lat 8

2 miejsce WIKTORIA MAŁEK SOLO HIP HOP 9-11 lat

wyróżnienie KUBA KABALA SOLO HIP HOP do lat 8

1 miejsce ULA MUSIEDLAK I WIKTORIA MAŁEK duety HIP HOP 9-11 lat

2 miejsce JUSTYNA WIĘCŁAW I NIKOLA WITEK duety HIP HOP 9-11 lat

2 miejsce MAŁGORZATA TOMANKIEWICZ I KINGA BUDEK duety HIP HOP 12-15 lat

1 miejsce MINIFORMACJA LUZIK 1 kat.wiekowa HIP HOP 8-11 lat
3 miejsce MINIFORMACJA LUZIK 3 kat.wiekowa HIP HOP 8-11 lat
1 miejsce MINIFORMACJA LUZ 1 kat. wiekowa HIP HOP 12-15 lat

1 miejsce KUBA KABALA SOLO HIP HOP do lat 8

1 miejsce WANESSA MIRZOYAN SOLO HIP HOP do lat 8

3 miejsce NIKOLA WITEK SOLO HIP HOP do lat 8

2 miejsce WIKTORIA MAŁEK SOLO HIP HOP 9-11 lat

wyróżnienie KUBA KABALA SOLO HIP HOP do lat 8

1 miejsce ULA MUSIEDLAK I WIKTORIA MAŁEK duety HIP HOP 9-11 lat

2 miejsce JUSTYNA WIĘCŁAW I NIKOLA WITEK duety HIP HOP 9-11 lat

2 miejsce MAŁGORZATA TOMANKIEWICZ I KINGA BUDEK duety HIP HOP 12-15 lat

1 miejsce DM1 kategoria wiekowa SHOW DANCE do lat 11
1 miejsce DM CREW kategoria wiekowa SHOW DANCE 12-15 lat