Kasia Sochal

Kasia Sochal 2022-09-05T13:40:31+02:00

Project Description

Taniec towarzyszy mi od 7 roku życia, jednak z Dance Manią jestem związana od 5 lat. Reprezentowałam ją na mistrzostwach Polski i Europy, w Polsce i za granicą. Jestem studentką i słuchaczką elektroradiologii i ratownictwa medycznego. Ukończyłam kurs na instruktora tańca. Głównie zajmuję się freestylem i hip hopem. Tancerze z moimi choreografiami prezentują się na turniejach i mistrzostwach Polski.

Od jakiegoś czasu moją zajawką stał się breaking i szkolę się w tym kierunku. Ponadto nie są mi obce style takie jak: locking, popping, capoeira, waacking, house. Brałam udział w warsztatach takich tancerzy jak: Sandy, Mjjjjka, Jadźka, Olfis, Pati, Iron Mike, Marcin Rębilas, Polssky, b-boy Aron, Ness Westgang, Doma, Sokół, Maniek, Michał Hendzel, Wilczek, Dorian Kuźniewski, Magda Wujcik, Zayda, Linda Hayford, Oskar Handermander, Tolek, Kazik, Jerzy Mordarski, Patryk Brdey, b-boy OldSkule, b-boy Krowiasty, Shay Latukolan. Ukończyłam warsztat prowadzony przez Jamnika, dzięki czemu mogę prowadzić własne zajęcia pod nazwą: „Praktyka ruchu w tańcu ulicznym”.

Na treningu nie lubię rutyny, dlatego za każdym razem staram się przekazywać coś nowego uczestnikom. Moim źródłem inspiracji są dzieciaki, które nieświadomie tworzą piękne rzeczy. Dla mnie taniec jest nie tylko sportem, lecz sztuką, wizualizacją, kreatywnością, a przede wszystkim ma sprawiać radość.