Karol Moniuszko

Karol Moniuszko 2019-09-19T18:47:25+00:00

Project Description

Karol Moniuszko – młody, ambitny i utalentowany tancerz, grupy pokazowej DM CREW, który swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 14 lat. Pełen pasji i energii, gotów zarażać nimi innych. Karol dzieli się ze swoimi uczniami każdym nowym doświadczeniem tanecznym i stara się zaszczepiać w nich miłość do tańca. Pracuje z grupami reprezentacyjnymi i pokazowymi. Ma na swoim koncie sukcesy zespołów oraz solistów na szczeblu wojewódzkim jak i całej Polski.

Swoją wiedzę i umiejętności doskonalił na licznych warsztatach i obozach tanecznych pod okiem najlepszych choreografów, współpracujących z takimi gwiazdami jak : Justin Timberlake, Chris Brown, Britney Spears, czy Justin Bieber, są to m.in. Tony Czar (USA), Lee Daniel (USA), Parris Goebel (USA, )Lyle Beniga (USA),  Ian Eastwood (USA), Brian Puspos (USA), Rie Hata (Japan), Kenzo Alvares (Netherlands), Lando Wilkins (USA), Quick Crew (Norwegia), Chachi Gonzales (USA), Marissa Osato (USA), S**T KINGZ (Japan), Joseph Go (France), Jillian Meyers(USA), Boyboi (USA), Devin Solomon (USA), Andy J (USA), Maniek Kotarski (Polska), Sandy Rzeźniczak (Polska),
Marcin Rębilas (Polska), Alan Piotrowicz (Polska), Adam Beta (Polska), Łukasz Ludwiczak (Polska) i wiele innych. Karol nie tylko jest uczestnikiem warsztatów, lecz również szkoli na nich tancerzy z innych szkół tańca.

Na zajęciach Karola zawsze panuje fantastyczna atmosfera , ale nie brakuje oczywiście ciężkiej pracy i hektolitrów wylanego potu. Uczestnikom polecamy zabrać dużo pozytywnej energii i wytrwałości dzięki czemu każdy trening będzie nową, piękną przygodą.